Webdrive
Webdrive

Webdizajn Dizajn stránok je dôležitým prvkom celkového pocitu návštevníka. Vďaka tomuto pocitu si buduje vzťah ku Vám, k Vašej značke a celkovú dôveru vo Vaše schopnosti. Preto vždy dbáme na správnu kombináciu farieb tak, aby boli v súlade a rozsahu prípustných farieb Vášho celkového dizajnu a Vášho loga.

 

Intuitívne ovládanie

Samozrejme nielen pekný dizajn predáva. Najdôležitejším prvkom stránok je intuitívne ovládanie. Nie je nič horšie ako keď návštevník nevie nájsť základné informácie, resp. si ich jednoducho dohľadať a keď ovládacie menu je preplnené zbytočnými položkami, ktoré by mohli byť zjednotené pod jednou položkou.

Preto sa zameriavame na to aby ovládanie bolo jednoduché, nezdržovalo a návštevník dokázal rýchlo vyhľadať relevantnú informáciu, ktorá ho zaujíma.

 

Čo ponúkame

- kvalitný dizajn
- optimalizovaný kód Vašich stránok
- optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO)
- rýchlosť načítania stránok

Webdrive
VYBRANÉ REFERENCIE

www.eures.sk
Komplexný vývoj a správa portálu na mieru. Administračné rozhranie, mobilné stránky, nahláška a administrácia voľných pracovných miest do vvšetkých krajín EÚ/EHP.


Vývoj a dizajn

E-shop a CMS systémy

Marketing

Outsourcing
Webdrive
NOVINKY


02.01.2013
www.svihadlo.sk

Komplexná tvorba a nasadenie CMS systému Drupal vrátane Durpal Commerce, tvorby faktúr, správy objednávkového systému, poštovného atď.

07.10.2011
www.eurofencing.info
03.05.2011
www.technickakontrola.sk

Úspešné nasadenie CMS Drupal pre www.technickakontrola.sk.

Webdrive
ČLÁNKY