Webdrive
Webdrive

Vývoj a dizajn Vývoj

Táto oblasť patrí medzi hlavné činnosti našej spoločnosti. Vývoj dokážeme zabezpečit pre malé ako aj veľké riešenia, ktoré si dokážu zachovať svižnosť jednoduchej aplikácie. Súčasťou vývoja je ľahko spravovateľný kód a možnosti neustáleho rozširovania podľa Vašich požiadaviek.

Máme skúsenosti s vývojom špecifických riešení, ktoré dokonale dokážu pokryť potreby zákazníka. Nie na všetko existuje "jednoduché" instantné riešenie, preto sa dokonale prispôsobime trhu, na ktorom pôsobíte a navrhneme Vám to najlepšie riešenie, ktoré Vás posunie ďalej a zefektívni Vašu prácu.

Používané technológie:

- PHP
- Postgres, MySQL, MSSQL
- CSS
- JavaScript
- Flash
- WebFramework Drupal
- Knižnica PEAR
- Šablónovací systém SMARTY
- Gridovací framework 960.gs

V prípade, ze by ste mali záujem aj o vývoj v inom prostredí, prosím kontaktujte nás.

 

 Dizajn

Dizajn stránok je dôležitým prvkom celkového pocitu návštevníka. Vďaka tomuto pocitu si buduje vzťah ku Vám, k Vašej značke a celkovú dôveru vo Vaše schopnosti. Preto vždy dbáme na správnu kombináciu farieb tak, aby boli v súlade a rozsahu prípustných farieb Vášho celkového dizajnu a Vášho loga.

 

Intuitívne ovládanie

Samozrejme nielen pekný dizajn predáva. Najdôležitejším prvkom stránok je intuitívne ovládanie. Nie je nič horšie ako keď návštevník nevie nájsť základné informácie, resp. si ich jednoducho dohľadať a keď ovládacie menu je preplnené zbytočnými položkami, ktoré by mohli byť zjednotené pod jednou položkou.

Preto sa zameriavame na to aby ovládanie bolo jednoduché, nezdržovalo a návštevník dokázal rýchlo vyhľadať relevantnú informáciu, ktorá ho zaujíma.

 

Čo ponúkame

- kvalitný dizajn
- optimalizovaný kód Vašich stránok
- optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO)
- rýchlosť načítania stránok

Webdrive
VYBRANÉ REFERENCIE

www.eures.sk
Komplexný vývoj a správa portálu na mieru. Administračné rozhranie, mobilné stránky, nahláška a administrácia voľných pracovných miest do vvšetkých krajín EÚ/EHP.


Vývoj a dizajn

E-shop a CMS systémy

Marketing

Outsourcing
Webdrive
NOVINKY


02.01.2013
www.svihadlo.sk

Komplexná tvorba a nasadenie CMS systému Drupal vrátane Durpal Commerce, tvorby faktúr, správy objednávkového systému, poštovného atď.

07.10.2011
www.eurofencing.info
03.05.2011
www.technickakontrola.sk

Úspešné nasadenie CMS Drupal pre www.technickakontrola.sk.

Webdrive
ČLÁNKY